Seznam učitelů

Blašková Veronika, Ing.
email: veronika.blaskova@sosblansko.cz

Boháčková Irena, Ing.
email: irena.bohackova@sosblansko.cz

Dufková Jarmila, Ing.
email: jarmila.dufkova@sosblansko.cz

Dvořáček Pavel, Ing.
email: pavel.dvoracek@sosblansko.cz

Fidler Antonín, Mgr.
email: antonin.fidler@sosblansko.cz

Grenar Pavel, PhDr.
email: pavel.grenar@sosblansko.cz

Hanáková Marie, Ing.
email: marie.hanakova@sosblansko.cz

Hnilica Pavel, Ing.
email: pavel.hnilica@sosblansko.cz

Kalas Ladislav, Ing.
email: ladislav.kalas@sosblansko.cz

Kubík Michal, Mgr.
email: michal.kubik@sosblansko.cz

Koubková Hana, Ing.
email: hana.koubkova@sosblansko.cz

Kulaviak Josef, Ing.
email: josef.kulaviak@sosblansko.cz

Marková Veronika, Bc. et Ing.
email: veronika.markova@sosblansko.cz

Mičková Michaela, Mgr.
email: michaela.mickova@sosblansko.cz

Nečas Zdeněk, Ing.
email: zdenek.necas@sosblansko.cz

Pokorný Marek, Ing.
email: marek.pokorny@sosblansko.cz

Přibylová Leona, Ing.
email: leona.pribylova@sosblansko.cz

Svoboda Martin, Mgr.
email: martin.svoboda@sosblansko.cz

Škaroupka Radim, Ing.
email: radim.skaroupka@sosblansko.cz

Valášek František, Ing.
email: frantisek.valasek@sosblansko.cz

Asistent pedagoga

Andrášová Andrea, Dis.
email: andrea.andrasova@sosblansko.cz

Seznam učitelů odborného výcviku

Foit Tomáš
email: tomas.foit@sosblansko.cz

Horáček Michal
email: michal.horacek@sosblansko.cz

Keršner Vojtěch
email: vojtech.kersner@sosblansko.cz

Kuchař Jiří
email: jiri.kuchar@sosblansko.cz

Kupka Dušan
email: dusan.kupka@sosblansko.cz

Pařil Petr
email: petr.paril@sosblansko.cz

Pulec Martin
email: martin.pulec@sosblansko.cz

Sedláčková Markéta, Mgr.
email: marketa.sedlackova@sosblansko.cz

Skoupý Jiří
email: jiri.skoupy@sosblansko.cz

Vašíček Milan
email: milan.vasicek@sosblansko.cz

Zouhar Miroslav
email: miroslav.zouhar@sosblansko.cz

Zima Michal
email: michal.zima@sosblansko.cz

Žabka Dalibor
email: dalibor.zabka@sosblansko.cz

Seznam pracovníků domova mládeže

Jana Kyzlinková - vedoucí domova mládeže
email: jana.kyzlinkova@sosblansko.cz

Jitka Hrubá - vychovatelka
email: jitka.hruba@sosblansko.cz

Ing. Leona Přibylová - vychovatelka
email: leona.pribylova@sosblansko.cz

Oto Langr - bezpečnostní pracovník
email: oto.langr@sosblansko.cz

- David Jarůšek - bezpečnostní pracovník
email: